Skip to main content

Zaufaj doświadczonemu
producentowi palet

Zapraszamy do kontaktu!

Profesjonalny skup palet przemysłowych, palet euro

Prowadzimy skup palet każdego typu. Skupujemy wszelkiego rodzaju palety przemysłowe, europalety, a także serię DHP i inne niestandardowe wersje. Zakupimy dowolną liczbę palet. Przyjmujemy wszystkie rodzaje palet drewnianych, a także modele uszkodzone i niestandardowe, niezależnie od ich stanu. Skupujemy również nowe palety w dowolnej liczbie.

W ciągu ostatnich dwóch dekad zdobyliśmy bogate doświadczenie w świadczeniu wiodących na rynku usług z zakresu sprzedaży i skupu palet. Dzięki naszym kwalifikacjom i pełnemu profesjonalizmowi możemy zagwarantować, że zyskasz wszystkie korzyści wynikające ze współpracy z nami. Naszym celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi. Zaoferujemy Ci wszelką pomoc, więc zachęcamy do kontaktu z nami w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.

Skup palet – atrakcyjne stawki nawet za uszkodzone palety

Skup palet – atrakcyjne stawki nawet za uszkodzone palety

Skupujemy palety we wszystkich rozmiarach, w tym palety pełnowymiarowe i połówkowe. Chętnie kupimy palety nowe, używane lub odnowione, a także palety uszkodzone. Przyjmujemy każdą ich liczbę i zapłacimy za nie najlepszą możliwą cenę. Wypłacamy gotówkę klientowi zaraz po otrzymaniu jego ładunku. Cena palety euro lub zgodnej z EPAL jest uzależniona od kilku czynników. Rodzaj palety jest jednym z najważniejszych czynników, które decydują o jej cenie. Na przykład, jeśli chcesz sprzedać nam nową paletę, zapłacimy za ładunek więcej niż gdyby była ona używana lub uszkodzona. Rozmiar palety również wpływa na jej cenę: pełnowymiarowe palety są zwykle droższe niż półwymiarowe, ponieważ mają więcej drewna.

Zachęcamy do kontaktu z nami – przedstawimy szacunkową wartość Twojego towaru. Jeśli szukasz rzetelnej firmy, która zajmuje się skupem palet, nie szukaj dalej. Jesteśmy najlepszą opcją w tej dziedzinie. Nasze usługi obejmują skup każdego rodzaju palet i zapłatę gotówką natychmiast po otrzymaniu produktów.

Jako nieliczni posiadamy certyfikaty takie jak:
EPAL / EUR UIC / IPPC

Skup palet euro – odbiór palet od klienta na terenie całego kraju. Konkurencyjne ceny za niepotrzebne palety drewniane

Dzięki własnej flocie samochodów ciężarowych możemy bez problemu odbierać palety od klientów. Mamy siedzibę w województwie opolskim, ale z wielką satysfakcją obsługujemy klientów w całym kraju. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w skupie palet. Naszym celem jest nawiązanie długotrwałych relacji z klientami, ponieważ wiemy, że tylko dzięki współpracy obie strony odniosą korzyści z wzajemnego zaufania. Jesteśmy elastyczni i możemy dostosować nasz harmonogram do potrzeb naszych klientów. Gwarantujemy szybką realizację wszystkich zleceń.

Oferta

Znajdź idealne
rozwiązanie dla siebie

Skup palet używanych – dlaczego warto wybrać ofertę skupu europalet M.P.M? Palety euro, palety przemysłowe

Jeśli masz palety drewniane w dobrym stanie bądź uszkodzone, które już się nie przydadzą, chętnie je odkupimy. Oferujemy uczciwą cenę za palety. Skupujemy je od osób prywatnych, a także od firm, które wykorzystują palety drewniane. Zajmiemy się także transportem, gdyż mamy własną flotę samochodową przystosowaną do przewozu tego typu produktów. Współpracujemy z naszymi klientami, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie dla obu stron. Jeśli potrzebujesz palet lub chcesz sprzedać swoje stare palety, warto skorzystać z naszej oferty!