Skip to main content

Zaufaj doświadczonemu
producentowi palet

Zapraszamy do kontaktu!

Zastosowanie palety DHP – transport i magazynowanie w handlu i przemyśle

Palety DHP najczęściej znajdują zastosowanie w handlu detalicznym oraz branży spożywczej. Są one również coraz częściej stosowane w przemyśle chemicznym, farmaceutycznym i logistycznym. Jednak paleta DHP może służyć także jako paleta wystawowa. Wiele firm korzysta z palet DHP na targach i wystawach, aby zaprezentować swoje produkty.

Palety tego typu są stabilne, wykonane z drewna oraz 6 stalowych winkli. Palety DHP są świetnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o magazynowanie, gdyż można je łatwo układać w stosy. Dzięki temu sprzedawcy mogą zaoszczędzić miejsce w swoich magazynach i środkach transportu. Palety DHP świetnie sprawdzają się w transporcie, zwłaszcza gdy produkty muszą być przewożone na duże odległości.

Wymiary palety DHP

Wymiary palety DHP

Paleta DHP ma wymiar 600 × 800 mm i wykonana jest z drewna oraz stalowych elementów. Palet DHP można używać wielokrotnie. Jeśli dojdzie do uszkodzenia, półpalety nadają się do naprawy, czym chętnie się zajmiemy. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu ustalenia szczegółów usługi naprawy palet DHP.

Niewielkie rozmiary i stosunkowo niska waga palet DHP (9 kg) stanowią dużą zaletę przy ich przemieszczaniu. I co ważne, są one w stanie wytrzymać obciążenie do 400 kg. Dzięki tym rozmiarom są najlepszym wyborem dla małych magazynów oraz małych samochodów dostawczych. Wymiary palety wystawowej pozwalają na znaczne obniżenie kosztów związanych z transportem i magazynowaniem. Poza tym ich budowa ma wpływ na podniesienie sprzedaży, gdyż towar na takiej palecie jest znacznie łatwiejszy do uzupełnienia i lepiej się prezentuje, a to przyciąga klientów. Niewielkie wymiary palety DHP ułatwiają ręczne przenoszenie i ustawianie palet. Specyficzna budowa palety DHP idealnie nadaje się do przewozu za pomocą wózka widłowego.

Palety DHP wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są trwałe i odporne na uszkodzenia. Mocna konstrukcja pozwala na załadowanie na paletę ciężkich towarów bez obawy, że załamie się ona pod obciążeniem.

Jako nieliczni posiadamy certyfikaty takie jak:
EPAL / EUR UIC / IPPC

Sprzedaż i produkcja palet DHP

Jesteśmy renomowaną firmą zajmującą się produkcją, sprzedażą, naprawą oraz skupem palet drewnianych różnego rodzaju. Oferujemy produkty tylko najlepszej jakości, które są wykonywane z najlepszych materiałów. Nasza produkcja ma na celu zapewnienie, że paleta spełnia wszystkie wymagania naszych klientów, zarówno pod względem wyglądu, jak i funkcjonalności. Nasze produkty przeznaczone są dla różnych branż i zastosowań. Dysponujemy szerokim wyborem produktów, są to między innymi palety drewniane, europalety, palety niestandardowe i wiele innych. Oferujemy również szereg akcesoriów, które mogą być wykorzystane do zwiększenia funkcjonalności naszych produktów. Naszym celem jest stworzenie idealnego rozwiązania dla każdego klienta, zapewniając mu stuprocentowe zaspokojenie jego potrzeb. Właśnie dlatego produkujemy palety o niestandardowych rozmiarach dostosowanych do potrzeb klienta. Zawsze szukamy sposobów na ulepszenie naszych produktów, dlatego stale badamy i rozwijamy nowe technologie. Chcemy mieć pewność, że dajemy Ci najlepsze możliwe palety drewniane.

Nasza firma ma własną flotę transportową, co pozwala nam dostarczać produkty na terenie całego kraju. A jeśli chcesz nam odsprzedać swoje palety, przyjedziemy je od Ciebie odebrać!

Sprzedaż i produkcja palet DHP

Oferta

Znajdź idealne
rozwiązanie dla siebie