Skip to main content

Zaufaj doświadczonemu
producentowi palet

Zapraszamy do kontaktu!

Elementy palet drewnianych – czym są klocki paletowe?

Klocki paletowe służą do montażu palet służących do przewozu towarów ciężarówką, koleją lub statkiem. Wykonane są z drewna i mogą być wykorzystywane jako elementy do różnych celów. Można z nich budować podstawy palet, skrzyń i koszy magazynowych. Klocki do palet wykonane są z twardego drewna, które charakteryzuje się wysokim stosunkiem wytrzymałości do wagi. Oznacza to, że można z nich budować palety o niemal dowolnych wymiarach, zachowując przy tym ich jak najmniejszą wagę. Są one również bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia, dzięki czemu idealnie nadają się do transportu ciężkich ładunków.

Oszczędność surowców - możliwość ponownego wykorzystania palet

Oszczędność surowców – możliwość ponownego wykorzystania palet

Bardzo zależy nam na ochronie środowiska, dlatego też nasza firma opracowała program mający na celu zmniejszenie zużycia surowców i energii. Oferujemy naszym klientom szeroką gamę produktów wykonanych z drewna pochodzącego z recyklingu, które po pierwszym użyciu mogą być ponownie wykorzystane. Pozwala nam to na oszczędzanie zasobów i pomaga chronić środowisko.

Drewno to materiał, który jest łatwy do recyklingu i ma długi cykl życia. Zobowiązujemy się do stosowania wyłącznie wysokiej jakości zrównoważonych materiałów. Nasi klienci mogą być pewni, że produkty, które u nas kupują, są przyjazne dla środowiska i będą służyć przez lata. Dokładamy wszelkich starań, aby uczynić świat lepszym miejscem poprzez zmniejszenie zużycia surowców i energii.

Właśnie z tych powodów często elementy palet, takie jak klocki paletowe i wsporniki paletowe, wykonane są z drewna wysokiej jakości pochodzącego z recyklingu.

Jako nieliczni posiadamy certyfikaty takie jak:
EPAL / EUR UIC / IPPC

Do czego służą klocki paletowe?

Klocki paletowe są najczęściej wykorzystywane w produkcji palet drewnianych. Jednak należy zwrócić uwagę, że klocki drewniane mają wiele zastosowań, nie tylko w budowie palet, ale także jako komponenty w różnych konstrukcjach meblowych. Ponadto, klocki paletowe można wykorzystać przy takich konstrukcjach, jak skrzynki na owoce, pojemniki transportowe, a nawet meble. Zastosowań klocków paletowych jest wiele, ale jedno pozostaje niezmienne: są one niezbędnym elementem w produkcji palet drewnianych. Klocki drewniane stanowią podstawę palet drewnianych wykorzystywanych w transporcie. To one w głównej mierze utrzymują ciężar ładunków.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat usługi produkcji palet drewnianych i elementów palet, skontaktuj się z nami już dziś!

Do czego służą klocki paletowe?

Oferta

Znajdź idealne
rozwiązanie dla siebie

Klocki drewniane – obowiązkowy element w każdej palecie do transportu

Produkujemy także klasyczne wsporniki do palet drewnianych – cięte z kantówek o odpowiednich wymiarach. Zamówienia na drewniane klocki i podpory paletowe są możliwe za pomocą formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej. Czekamy również na Twój telefon. Omówimy Twoje potrzeby i oczekiwania oraz ustalimy wszystkie szczegóły zamówienia.

Oferujemy konkurencyjne ceny na nasze produkty, które wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Produkujemy również palety drewniane wykonane z wysokiej jakości materiałów. Palety przeznaczone są do wykorzystania w przemyśle spożywczym, a także przez inne branże, takie jak przemysł chemiczny czy budowlany.

Zapewniamy także transport zamówionych produktów do wyznaczonego przez Ciebie miejsca na terenie całego kraju. Dzięki naszej flocie transportowej nie musisz płacić pośrednikom za dostarczenie zamówienia! Mamy w sprzedaży szeroki asortyment produktów, w tym europalety drewniane oraz palety niestandardowe. Oferujemy również produkty wykonywane na zamówienie. Nasza firma działa na rynku od wielu lat i jest znana jako jeden z najbardziej wiarygodnych dostawców w tej dziedzinie.