Skip to main content

Europalety – wymiary, waga, cena

Jesteśmy firmą, która zajmuje się sprzedażą palet drewnianych w konkurencyjnych cenach. Prowadzimy także skup palet oraz wykonujemy naprawy uszkodzonych palet drewnianych. Naszym głównym celem jest dostarczenie naszym klientom produktów wysokiej jakości w jak najlepszej cenie. Oferujemy różnorodne palety drewniane w różnych rozmiarach. Mamy standardowe europalety oraz palety specjalne do konkretnych celów.

Nasze standardowe europalety są wykonane z wysokiej jakości drewna i mają jednolity rozmiar. Są łatwe do układania, transportu i przechowywania. Palety te zostały zaprojektowane zgodnie z normami europejskimi. Bardzo dbamy o zachowanie wszystkich norm bezpieczeństwa i przepisów. Nasze produkty wykonane są z najlepszej jakości drewna, co zapewnia ich trwałość i wytrzymałość. Oferujemy również niestandardowe palety drewniane w bardzo konkurencyjnej cenie. Można wybrać preferowany rozmiar, kształt i projekt, zamawiając u nas niestandardowe palety.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów poprzez dostarczanie im wysokiej jakości produktów. Jesteśmy zaangażowani w pomoc naszym klientom w osiągnięciu ich celów i sukcesu w ich biznesie. Zawsze jesteśmy gotowi wysłuchać obaw, sugestii i opinii. Wierzymy w długoterminowe relacje z naszymi klientami i ciężko pracujemy, aby je zbudować. Jeśli chcesz uzyskać najlepszej jakości palety w konkurencyjnej cenie, to skontaktuj się z nami już dziś!

Palety euro – zastosowanie palet z drewna

Palety to najczęstszy materiał wykorzystywany w przemyśle spedycyjnym. Wykonane są z drewna twardego, miękkiego lub z recyklingu i mogą być wielokrotnie używane.

Palety są integralną częścią każdego łańcucha dostaw, czy to w transporcie krajowym, czy globalnym. Są one zaprojektowane do użytku przez wiele różnych organizacji, co czyni je bardzo efektywnymi kosztowo i wydajnymi.

W samej Europie szacuje się, że w każdej chwili w obiegu jest 200 milionów palet. Oznacza to, że istnieje ogromna możliwość dla firm, aby zaoszczędzić pieniądze poprzez zakup używanych palet.

Jest wiele różnych sposobów, na które można wykorzystać palety w swojej firmie:

  • do przechowywania surowców i wyrobów gotowych;
  • jako platforma do załadunku i rozładunku;
  • jako podstawa do obsługi maszyn takich jak wózki widłowe;
  • jako tymczasowe rozwiązanie podczas przeprowadzki do nowych pomieszczeń;
  • jako podstawa do wykorzystania z maszynami pakującymi, takimi jak owijarki do palet i sztaplarki;
  • do transportu drogowego, kolejowego lub lotniczego towarów.

Popularność europalet wynika z faktu, że mają standardowy rozmiar i kształt, co ułatwia ich przechowywanie. Są również bardzo trwałe, co oznacza, że można ich używać wielokrotnie bez obaw o większe uszkodzenie.

Jakie wymiary mają europalety? Cechy europalety

Wymiary europalety to 1200 × 800 × 144 mm, co pozwala na przewożenie dużej ilości towarów jednocześnie. Ponadto, nośność statyczna palety euro wynosi ponad 4000 kg, a ładowność dynamiczna to 1500 kg. Waga jednej europalety to około 25 kg. Paleta euro umożliwia transport ciężkich produktów, pozwalając na ładunek w samochodach ciężarowych czy kontenerach morskich. Paleta euro spotykana jest także w magazynach wielu firm jako miejsce do przechowywania ich produktów.

Jaka jest cena europalety EPAL? Europalety – nowa cena 2023

Cena europalety zależy od jej jakości i rodzaju. Nowe europalety mogą kosztować mniej więcej 50–70 zł. Używane europalety w bardzo dobrym stanie będą nieco tańsze. Aby poznać konkretne ceny za dany rodzaj palety, prosimy o kontakt.

Europalety na sprzedaż – gdzie można kupić europalety?Europalety można zakupić w składach drewna oraz profesjonalnych firmach zajmujących się sprzedażą palet drewnianych. M.P.M. oferuje najlepsze europalety na rynku. Nasze europalety są wykonane z najwyższej jakości drewna, co gwarantuje trwałość i niezawodność. Nasz zespół specjalistów pomoże wybrać odpowiednie europalety dla Twoich potrzeb. Oferujemy szeroki zakres opcji dla wielu branż, np. budowlanej, transportowej czy spożywczej.