Sprzedaż palet

Palety to produkty służące do przewozu i składowania różnych towarów, a ich solidność połączona z wysoką jakością wykonania sprawiają, że to najpowszechniejsze rozwiązanie wybierane przez właścicieli małych lub dużych przedsiębiorstw. Ich dodatkowymi zaletami są wymienność, ale też uniwersalność – palety sprawdzają się w halach, magazynach, fabrykach oraz zakładach przemysłowych. Nasza firma oferuje sprzedaż palet nowych, używanych i naprawionych. Posiadamy wszystkie rodzaje palet, jakie są dostępne na rynku w konkurencyjnych cenach – EPAL, przemysłowe, spożywcze, nietypowe, a także półpalety czy nadstawki. Największym zainteresowaniem klientów cieszy się  jednak sprzedaż europalet, ponieważ to najpopularniejsze tego typu nośniki transportowe. Warto dodać, że sprzedaż europalet przez naszą firmę prowadzona jest od wielu lat. Dzięki czemu mamy doświadczenie w zakresie doradztwa produktów optymalnych do konkretnej branży oraz możemy zaproponować palety na sprzedaż najwyższej jakości.

Sprzedaż palet przez fachowców

Firma MPM szybko i precyzyjnie wykonuje cały proces sprzedaży – od pierwszego kontaktu z klientem, po dostarczenie finalnego produktu. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, ale też rzetelnie, aby każda ze stron była pewna, że realizacja przebiega zgodnie z planem. Stali kontrahenci oraz nowe zlecenia świadczą o kompetentnym podejściu do obsługi nabywców. Nasi klienci od początku są informowani o całkowitym koszcie palet czy o wycenie transportu – dzięki szczegółowej komunikacji unikamy ewentualnych problemów na późniejszych etapach zamówienia. Wszystkie produkty oferowane przez firmę MPM spełniają rygorystyczne standardy bezpieczeństwa, a także są weryfikowane pod względem obowiązujących norm. Produkty dostępne w naszej ofercie wyróżniają się ergonomiczną konstrukcją, solidnym wykonaniem i wytrzymałością. Klienci wybierając te palety mają gwarancję, że wyroby posłużą im przez wiele lat, nie tracąc na swojej funkcjonalności. Palety z naszego asortymentu zapewniają stabilność przewożonych ładunków oraz ich bezpieczeństwo.

Sprzedaż palet opolskie

Nasza firma mieści się w województwie opolskim, ale zamówienia realizujemy na tereniecałego kraju. Po zapakowaniu zamówienia, towar dostarczany jest do klientów w ciągu doby, niezależnie od miejsca dostawy. Firma MPM posiada własne zaplecze samochodowe, więc nabywcy nie muszą martwić się o logistykę przewozu i terminowość doręczenia. Warto dodać, że jako jedna z trzech firm na terenie województwa opolskiego posiadamy uznany certyfikat EPAL. Jeśli więc szukacie Państwo produktów takich jak europalety sprzedaż ich na terenie województwa opolskiego prowadzi nasze przedsiębiorstwo już od wielu lat.