Obróbka fitosanitarna palet

Palety wykorzystywane do transportu dowolnych towarów narażone są na zagrożenia biologiczne. Największym problemem staje się wówczas przewożenie artykułów wrażliwych na skażenie. Obróbka fitosanitarna palet służy do eliminacji patogenów, szkodników,grzybów, pleśni i owadów poprzez specjalnie przeprowadzony zabieg. Polega on na wystawieniu drewna na działanie wysokiej temperatury (ok. 57ºC) przez określony czas.


Dysponujemy profesjonalną, oficjalnie zatwierdzoną i spełniającą wszystkie standardy suszarnią. Została ona przetestowana w warunkach określonych przez normy techniczno - organizacyjne. Po obróbce termicznej palety otrzymują potwierdzenie przeprowadzenia zabiegu w postaci znaku IPPC. Dzięki temu można bezproblemowo wysyłać towar poza granice kraju, mając pewność, że palety zostały dobrze oczyszczone.

Obróbka fitosanitarna palet w naszym wykonaniu z pewnością spełni wszelkie oczekiwania. Zachęcamy do skorzystania z usługi, a w przypadku pojawienia się pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.