palety

e-mail:
www: paletympm.pl
Data wydruku: 2021-01-26 16:16:03

Transport palet

Transport Palet

Z pomocą profesjonalnych palet można bezpiecznie magazynować oraz przewozić towary nawet na największe odległości. Dlatego zawsze warto zaopatrzyć się w tego typu opakowania, zwłaszcza w branży TSL. Przy zamówieniach pojawia się jednak problem dowiezienia ich na miejsce. Transport palet nie musi być skomplikowany i długi – wystarczy skorzystać z usług profesjonalnego dostawcy.

W naszej firmie przykładamy szczególną uwagę do terminowości. Nie podajemy nierealnego terminu tylko po to, aby zdobyć klienta. Oferta M.P.M. opiera się na czymś zupełnie innym. Gwarantujemy dostarczenie zamówionych palet w ciągu 24 godzin, niezależnie od docelowej lokalizacji. Licznik rusza wraz z przyjęciem przez nas zamówienia. Opole jest dobrze skomunikowane z całą Polską, dzięki czemu docieramy nawet do najdalszych zakątków kraju maksymalnie w ciągu doby. Jeśli jednak palety powinny pojawić się w innym, późniejszym terminie – również nie mamy z tym żadnego problemu. W pełni dostosowujemy się do potrzeb klientów.

Transport palet odbywa się przy pomocy nowoczesnej floty pojazdów. Dzięki niej możemy zapewnić całkowite bezpieczeństwo wiezionego ładunku. Oznacza to, że zamówione palety dotrą na miejsce w nienaruszonym stanie. Dotyczy to tak samo braku uszkodzeń mechanicznych, jak i zawilgocenia czy innych czynników negatywnie wpływających na strukturę naszych produktów.

Zainteresowanych transportem palet zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z przyjemnością udzielimy więcej informacji na temat usługi oraz wycenimy zlecenie.