Logo klienta na palecie

Wbrew pozorom palety, na których przewożony jest towar, są bardzo widoczne. Dlatego tak ważne jest zachowanie ich w idealnym stanie – to wpływa nie tylko na ich funkcjonalność, ale również sprawia dobre wrażenie. Paleta może zostać oznakowana, a logo firmowe na palecie stanowi bardzo atrakcyjną formę reklamy. To wyjątkowo tanie rozwiązanie, ponieważ to jednorazowa inwestycja, która będzie służyć przez wiele lat.

Tworzenie logo firmy na palecie w prosty sposób identyfikuje opakowanie z przedsiębiorstwem. To cenna informacja dla aktualnych klientów świadcząca o profesjonalizmie. Znak firmowy na palecie stanowi też swojego rodzaju zabezpieczenie przed kradzieżą. Usunięcie wzoru spowodowałoby uszkodzenie struktury palety, przez co stałaby się mniej użyteczna.

Naniesione przez nas logo firmowe na palecie jest bardzo trwałe, ponieważ zachowuje swoje walory wizualne nawet pod wpływem niekorzystnych czynników pogodowych. Aby było dobrze widoczne, stosujemy wyłącznie sprawdzone i profesjonalne metody.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Podczas rozmowy wycenimy tworzenie logo firmy na palecie oraz odpowiemy na pozostałe pytania.