Profesjonalny Skup Palet

Zajmujemy się skupem palet dowolnego rodzaju. Odkupujemy palety przemysłowe, europalety EUR i EPAL, DHP, nietypowe, europodobne, a także nadstawki paletowe. Akceptujemy również modele uszkodzone, bez względu na ich stan. Interesuje nas każda ilość palet. Działamy na rynku nieprzerwanie od ponad 20 lat. Dzięki tak dużemu doświadczeniu, ale też zdobytym przez ten czas kwalifikacjom, możemy zagwarantować pełen profesjonalizm świadczonych usług.

Palety skup w korzystnych cenach

Jako solidny i zaufany skup europalet, zapewniamy najkorzystniejsze, bardzo konkurencyjne ceny za każdą ilość palet. Płacimy gotówką od razu, z chwilą odbioru ładunku od klienta. Zachęcamy do kontaktu – przedstawimy wstępną wycenę posiadanego przez Państwa towaru. Na możliwą do uzyskania cenę za paletę EUR czy EPAL składa się kilka czynników. Przede wszystkim istotny jest jej stan – za produkt w dobrym stanie technicznym nasz skup palet oferuje wyższe ceny niż za wyroby mocno uszkodzone albo pozbawione certyfikacji. Do każdego zlecenia oraz każdej wyceny podchodzimy indywidualnie.

Europalety skup z dojazdem do Klienta

Dysponujemy własną flotą samochodową, dzięki czemu możemy bez problemu odebrać palety od klienta. Siedziba naszej firmy znajduje się na terenie województwa opolskiego, jednakże z powodzeniem obsługujemy osoby również z innych obszarów Polski. Dopasowujemy się do klienta, dlatego przyjeżdżamy w dogodnym dla niego, ustalonym wcześniej terminie. Gwarantujemy możliwie najszybszą realizację usług.

Dlaczego warto wybrać skup europalet M.P.M.?

Posiadają Państwo palety, których trzeba się pozbyć? W tej sytuacji dobrym rozwiązaniem będzie skup palet M.P.M. Samodzielnie odbieramy towar od klienta, dlatego nie trzeba martwić się o transport. Pozbędą się Państwo niepotrzebnych, zawadzających i zajmujących cenne miejsce palet, a my możemy zaproponować za nie bardzo korzystne ceny. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, co sprawia, że gwarantujemy pełną fachowość usług, dobry kontakt oraz świetną obsługę.