Naprawa palet i europalet

Posiadasz zepsute palety? Naprawimy je!

Tym samym pozbędziesz się niepotrzebnych rzeczy lub je naprawisz i będziesz nadal korzystać.

Kompleksowa naprawa palet

Świadczymy usługi w zakresie naprawy uszkodzonych palet dowolnego rodzaju. Każda realizowana przez nas naprawa palet jest wykonywana w sposób w pełni profesjonalny i kompleksowy. Posiadamy odpowiednie licencje, zezwolenia oraz umiejętności niezbędne do skutecznego wyremontowania palety typu EURO, przemysłowej, DHP, niestandardowej, europodobnej czy też nadstawki paletowej. Grono wykwalifikowanych specjalistów do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie, a także z dużą starannością. Gwarantujemy, że naprawione przez nas palety spełniają wymogi określone w Karcie Oceny Palet ECR Polska. Odnowione palety są w pełni bezpieczne, a przy tym nadają się do transportu nawet bardzo ciężkich ładunków. Dysponujemy niezbędnym, wysokiej jakości sprzętem, dzięki któremu remont produktów jest szybki, solidny i efektywny.

Palety naprawa – zalety i korzyści

Naprawa europalet jest opłacalna, ponieważ pozwala na obniżenie kosztów związanych z gospodarką paletową w danym przedsiębiorstwie. Skuteczny remont w sposób znaczący przedłuża funkcjonalność oraz żywotność palety, eliminując tym samym konieczność zakupu nowej. Wiąże się to ze znacznymi oszczędnościami pieniędzy, które można przeznaczyć na rozwój innych obszarów w firmie.

Remont produktów transportowych, to również polecane rozwiązanie ze względów ekologicznych. Naprawiając i przedłużając tym samym ich żywotność, redukujemy ilość odpadów (zepsuta paleta trafiłaby najpewniej na śmietnik) oraz oszczędzamy drewno, które zostałoby przeznaczone na wytworzenie nowych wyrobów.