Naprawa palet i europalet

Posiadasz zepsute palety? Naprawimy je!

Tym samym pozbędziesz się niepotrzebnych rzeczy lub je naprawisz i będziesz nadal korzystać.

Kompleksowa naprawa palet

Świadczymy usługi w zakresie naprawy uszkodzonych palet dowolnego rodzaju. Każda realizowana przez nas naprawa palet jest wykonywana w sposób w pełni profesjonalny i kompleksowy. Posiadamy odpowiednie licencje, zezwolenia oraz umiejętności niezbędne do skutecznego wyremontowania palety typu EURO, przemysłowej, DHP, niestandardowej, europodobnej czy też nadstawki paletowej. Grono wykwalifikowanych specjalistów do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie, a także z dużą starannością. Gwarantujemy, że naprawione przez nas palety spełniają wymogi określone w Karcie Oceny Palet ECR Polska. Odnowione palety są w pełni bezpieczne, a przy tym nadają się do transportu nawet bardzo ciężkich ładunków. Dysponujemy niezbędnym, wysokiej jakości sprzętem, dzięki któremu remont produktów jest szybki, solidny i efektywny.

Palety naprawa – zalety i korzyści

Naprawa europalet jest opłacalna, ponieważ pozwala na obniżenie kosztów związanych z gospodarką paletową w danym przedsiębiorstwie. Skuteczny remont w sposób znaczący przedłuża funkcjonalność oraz żywotność palety, eliminując tym samym konieczność zakupu nowej. Wiąże się to ze znacznymi oszczędnościami pieniędzy, które można przeznaczyć na rozwój innych obszarów w firmie.

Remont produktów transportowych, to również polecane rozwiązanie ze względów ekologicznych. Naprawiając i przedłużając tym samym ich żywotność, redukujemy ilość odpadów (zepsuta paleta trafiłaby najpewniej na śmietnik) oraz oszczędzamy drewno, które zostałoby przeznaczone na wytworzenie nowych wyrobów.

Sprzedaż

PALET

Zajmujemy się sprzedażą palet różnego rodzaju.

Palety Nowe, Używane, Palety Euro, Przemysłowe, Jednorazowe, Fitosanitarne.

Transport

PALET

Nasza firma dysponuje własnym zapleczem logistycznym,

dzięki czemu nasz klient nie musi się martwić o opóźnienia dostaw oraz uszkodzenia towaru. 

Naprawa

PALET

Masz uszkodzone palety? Możemy je dla Ciebie naprawić lub je od Ciebie odkupimy.

Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz własny transport.